منصوریه شهرما

منصوریه در5کیلومتری شمال شرقی شهرستان بهبهان ازتوابع استان خوزستان واقع شده است.جمعیت آن تاقبل ازسرشماری سال نود 6500 نفربوده است.مردم منصوریه ازراه کشاورزی،باغداری؛فعالیت درکارخانجات صنعتی ازجمله شرکت سیمان ودیگرادارات شهرستان امرارمعاش مینمایند.منصوریه باهمت مردم ومسئولین دارای تاسیسات آبرسانی،مخابرات ،درمانگاه،کتابخانه خانه بهداشت،آموزشگاه فنی وحرفه ای،تعاونی روستایی ،آموزشگاه دخترانه وپسرانه تامقطع متوسطه ،بانک ،دوباب مسجدو4باب نانوایی است.قنات تاریخی منصوریه متعلق به دوره ساسانی میباشد.

چکارکنیم که سرمانخوریم
ساعت ۱:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢۸  کلمات کلیدی:
چه کار کنیم که سرما نخوریم؟
اگر تصور می‌کنید نیاز دارید تا قبل از رسیدن سرما، سیستم ایمنی بدنتان تقویت شود این مطلب را بخوانید.
به گزارش افکارنیوز به نقل از تبیان، فصل سرما معمولاً با بیماری‌هایی مثل سرماخوردگی و گریپ همراه است؛ البته این بدین معنی نیست که زمستان فصل ناخوشی و بیماری است؛ برای افرادی که سیستم ایمنی قوی دارند سرما و گرما فرقی نمی‌کند؛ آنها همیشه سالم و شاداب هستند‌؛ در واقع داشتن یک سیستم دفاعی قوی به معنی دوری از بیماری‌ها و احساس سلامت است؛ اگر تصور می‌کنید نیاز دارید تا قبل از رسیدن سرما سیستم ایمنی بدنتان تقویت شود این مطلب به دردتان می‌خورد؛ در این مقاله چند توصیه ساده و کم خرج ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کند در طول سال سالم و تندرست بمانید.


 
شنونده خوب ازسایت مردمان
ساعت ۱:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢۳  کلمات کلیدی:

چگونه شنونده خوبی باشیم؟

همه ما در چند سال اول زندگی حرف زدن را یاد می‌گیریم. این درواقع، یک مرحله پیشرفت بسیار خوب است، نشانه اینکه کودک رشدی طبیعی دارد. اما، شنیدن هم اگر مهارت مهمتری نسبت به حرف زدن نباشد اما به همان اندازه اهمیت دارد که معمولاً والدین، آموزگاران و رؤسا از آن غافل می‌شوند.

بله، به همه ما یاد داده‌اند که به والدینمان و در مدرسه گوش دهیم اما تعداد کمی از ما یاد گرفته‌اند شنونده‌های خوبی باشند--نوع شنیدن فعال و منظم که به ما کمک می‌کند اطلاعاتی که می‌شنویم را برای ارتقاء کیفیت و کمیت آن بررسی کنیم و درنتیجه قدرت تصمیم‌گیری خود را تقویت کنیم.
سه قدم تا تبدیل شدن به شنونده‌ای خوب

۱. برخورد محترمانه