منصوریه شهرما

منصوریه در5کیلومتری شمال شرقی شهرستان بهبهان ازتوابع استان خوزستان واقع شده است.جمعیت آن تاقبل ازسرشماری سال نود 6500 نفربوده است.مردم منصوریه ازراه کشاورزی،باغداری؛فعالیت درکارخانجات صنعتی ازجمله شرکت سیمان ودیگرادارات شهرستان امرارمعاش مینمایند.منصوریه باهمت مردم ومسئولین دارای تاسیسات آبرسانی،مخابرات ،درمانگاه،کتابخانه خانه بهداشت،آموزشگاه فنی وحرفه ای،تعاونی روستایی ،آموزشگاه دخترانه وپسرانه تامقطع متوسطه ،بانک ،دوباب مسجدو4باب نانوایی است.قنات تاریخی منصوریه متعلق به دوره ساسانی میباشد.

چراغی که به خانه روابود!
ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱٢/۱٤  کلمات کلیدی: بشیراحمدی ، شهید هاشم احمدی

پس از روزها رایزنی و مقایسه و ... اعضای شورای شهر با حداکثر آراء مهندس بشیر احمدی را بعنوان شهردار عالیشهر انتخاب نمودند.

بشیراحمدی ازاهالی شهرمنصوریه است که در5 کیلومتری شهرستان بهبهان می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی منصوزیه شهرما:انتخاب شایسته برادرعزیزمان مهندس بشیراحمدی به عنوان شهردار عالی شهرراصمیمانه تبریک عرض نموده واز خداوندمتعال برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون مسئلت داریم.


 
ویژگی شخصیتی مردان بزرگ
ساعت ٢:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱٢/۱٢  کلمات کلیدی:


هفت ویژگی شخصیتی مردان بزرگ

 
اگر می خواهید به رهبری تبدیل شوید که افراد باکیفیت را جذب می کند، باید خودتان هم شخص باکیفیتی شوید. رهبری یعنی توانایی جذب افراد به سمت مهارت ها و فرصت هایی که شما در مقام مالک، مدیر و یا پدر و مادر به آن ها اعطا می کنید.
 
1- قوی باشید؛ اما گستاخ نه!

باید گام های استواری بردارید تا به رهبری قدرتمند و توانمند تبدیل شوید که می تواند به تمام خواسته هایش دست یابد. برخی افراد «گستاخی» را با «قدرت» اشتباه می گیرند؛ این واژه حتی جایگزینی مناسبی برای قدرت نیست.