منصوریه شهرما

منصوریه در5کیلومتری شمال شرقی شهرستان بهبهان ازتوابع استان خوزستان واقع شده است.جمعیت آن تاقبل ازسرشماری سال نود 6500 نفربوده است.مردم منصوریه ازراه کشاورزی،باغداری؛فعالیت درکارخانجات صنعتی ازجمله شرکت سیمان ودیگرادارات شهرستان امرارمعاش مینمایند.منصوریه باهمت مردم ومسئولین دارای تاسیسات آبرسانی،مخابرات ،درمانگاه،کتابخانه خانه بهداشت،آموزشگاه فنی وحرفه ای،تعاونی روستایی ،آموزشگاه دخترانه وپسرانه تامقطع متوسطه ،بانک ،دوباب مسجدو4باب نانوایی است.قنات تاریخی منصوریه متعلق به دوره ساسانی میباشد.

نماینده بهبهان ٰمنصوریه و...
ساعت ٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱۱/٢٦  کلمات کلیدی: شهرمنصوریه ، منصوریه شهرما
تذکر کتبی نماینده بهبهان به صداوسیما

خوزستان تابلوی تمام نمای محرومیت در قاب استعدادتذکر کتبی وفراقومیتی نماینده بهبهان به صداوسیما در خصوص توهین به قوم لر.

نماینده مردم بهبهان در جلسه علنی امروز مجلس به مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خصوص بیان خلاف واقع کارشناسان صدا و سیما به قوم لر تذکر کتبی داد.
به گزارش خوانانیوز محمد باقر شریعتی در متن این تذکر عنوان کرد:

منصوریه شهرما:مهندس شریعتی باروحیه جوانمردی ،فراجناحی وفراقومیتی که دارد ،طی مدت کوتاهی که ازعمرمجلس نهم میگذرد،دوباردرنطقهای درمندانه وتذکرات مکرردررابطه مشکلات منطقه ای ،استانی وکشوری به وزراوسازمانها،صدای محرومیت مردم حوزه انتخابیه خود،هم استانیهای خوزستانی ومردم استانهای همجوارراازطریق تریبون مجلس شورای اسلامی به گوش دلسوزان نظام مقدس اسلامی رسانده است.نماینده فعال شهرمان بااین پشتکارچشمگیرمورداعتمادنمایندگان محترم استان خوزستان ،به عنوان نایب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان نیزقرارگرفته است .


تذکر کتبی نماینده بهبهان به صداوسیما
صبح امروز در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت:

تذکر کتبی نماینده بهبهان به صداوسیما در خصوص توهین به قوم لر

چگونه صدا و سیما در ایام ا... وحدت و یکپارچگی مردم ایران با استفاده از افراد غیر مطلع و به ظاهر کارشناس با سخنان خلاف واقع قوم شریف و سربلند لر را مورد حمله و هجمه قرار می دهند؟لرهای سرافراز بخش ناگسستنی ایران و آرمان های انقلاب و ولایت هستند و پخش این سخنان سخیف از رسانه ملی شایسته این قوم سرافراز و غیرتمند نیست.

نماینده مردم بهبهان در جلسه علنی امروز مجلس به مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خصوص بیان خلاف واقع کارشناسان صدا و سیما به قوم لر تذکر کتبی داد.
به گزارش خوانانیوز محمد باقر شریعتی در متن این تذکر عنوان کرد: در برهه ای که دولت های بیگانه درصدد انشقاق وحدت ملت مسلمان ایران است و مقام عظمای ولایت همواره بر وحدت و یکپارچگی مردم تأکید دارد، چگونه است که صدا و سیما در ایام ا... وحدت و یکپارچگی مردم ایران با استفاده از افراد غیر مطلع و به ظاهر کارشناس با سخنان خلاف واقع قوم شریف و سربلند لر را مورد حمله و هجمه قرار می دهند؟
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی یادآور شد؛ لرهای سرافراز بخش ناگسستنی ایران و آرمان های انقلاب و ولایت هستند و پخش این سخنان سخیف از رسانه ملی شایسته این قوم سرافراز و غیرتمند نیست.
شریعتی گفت: لرها در تاریخ ایران زمین نامی جاودانه اند که دلیری، شجاعت و وطن پرستی آنها بر هیچ کسی پوشیده نیست و اقداماتی از این قبیل جز کوبیدن بر طبل دشمنان ایران و در راستای حرکت کردن با اهداف آنها چیزی در پی نخواهد داشت.
نماینده بهبهان یادآور شد: در این هنگامه، وحدت رمز همدلی ملت ایران است و رهبر معظم همواره به این امر تأکید داشته اند اما متاسفانه در صدا و سیما شاهد هستیم که اظهاراتی غیر کارشناسی باعث می شود که بخش مهمی از کشور تحت الشعاع قرار گیرد. در ایام ا... فجر که با همدلی و یکپارچگی ملت ایران انقلابی بی نظیر رقم خورد به جای پرداخت به این مهم نباید با اظهارات سخیف موجبات رنجش خاطر مردم مسلمان ایران را فراهم کرد.
ایشان در پایان از مسئولین سازمان صدا و سیما خواست با ساخت سریال یا فیلم های تلویزیونی در خصوص آداب، فرهنگ، رسوم و سنن این قوم بزرگ زوایای روشن تری از تاریخ پر افتخار قوم لر را به تصویر بکشد.