پیام تسلیت

شهداشمع محفل تاریخند 

بار دیگر جنایت کاران خون آشام و سوداگران مرگ یکی دیگر ازدلیرمردان جان برکف نیرو ی انتظامی ویادگارهشت سال دفاع مقدس ، گلی از بوستان محمدی (ص) سروان حاج علی آبروشن که دردامان خانواده ای متدین از منصوریه پرورش یافته بود را پرپر و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خدمات آن غیور مرد محروم و در روز وفات پیامبر اعظم(ص) با ائمه اطهار محشورکرد.تمام مردم منصوریه برای شرکت درمراسم تشییع این شهید عزیزدست از کارکشیدند و با حضوریک پارچه خوددراین مراسم خاطره همه شهدای  منصوریه رازنده کردند.

حاج علی باتأسی به فرامین اسلامی درجامعه و نیروهای انتظامی ازافتخارات بزرگ منصوریه وبهبهان  بود .و شهادت مظلومانه اش این افتخا ررا برای پدر بزرگوار،دیگر اعضای خانواده وهمه اهالی داغدار منصوریه جاودانه نمود. یادش گرامی و راهش پررهرو باد.

مدیریت سایت منصوریه این مصیبت جان سوز را به خانواده های داغدیده آبروشن ، نقی زاده ، فرمانده نیروی انتظامی ، همکاران ایشان و همه اهالی منصوریه وبهبهان تسلیت وتعزیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن عزیز طلب غفران الهی مینماید .

/ 4 نظر / 3 بازدید
رضا

خوشابه حالش به آرزوش رسید. آرزوش این بود که شهید بشه. روحش شاد

سید امیررضا مرتضوی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست و همشهری عزیزم جناب بهمن پور ضمن تشکر از شما لینک "اتیه بهبهان ومنصوریه" را در سایت "بهبهان سیویل" قرار دادم. به امید موفقیت روزافزون شما و پیشرفت دیار خوبان،بهبهان

مهدي

با سلام زحمت زيادي كشيده ايدولي سعي كنيد حتي الامكان از فونت نازنين استفاده نكنيد چون دچار تداخل در متن نوشتاري ميشود

با تشکر از جناب آقای بهمن پور. با توجه به اینکه این شهید گرانقدر یکی از مداحان اهل بیت بودای کاش در ماه محرم یاد ی از ایشان میشد.. حتی با یک صلوات....( شهیدان را یاد کنید حتی با یک صلوات)