انتخاب هیات رئیسه شورای شهرمنصوریه

رئیس شورای شهرمنصوریهابقاءشدتفکیک آرای اعضای شورای شهر برای انتخاب رئیس شورا

باآغازبه کارشوراهای اسلامی شهروروستا در12/6/1392شورای اسلامی شهرمنصوریه نیز تشکیل جلسه دادوپس ازمراسم تحلیف انتخاب هیات رئیسه شورای چهارم به شرح ذیل صورت گرفت.

آقای محمودموحدبه عنوان رئیس،آقای دانیال علی زاده نایب رئیس وخانم مهنایی به عنوان منشی  انتخاب شدند.

طی تماسی که با آقای موحدداشتم ،دررابطه باشرایط کنونی منصوریه وانتخاب شهرداراظهاردشت:آقای محسنی که درفرمانداری بهبهان  دارای عملکردمثبتی بوده ازاردیبهشت 92 به عنوان سرپرست شهرداری منصوریه انتخاب شده ،که نسبت به دیگرشهرهای تازه تاسیس پیشرفت  بسیارخوبی داشته وساختمان محل شهرداری رانیزآماده نموده است.

باتوجه به رضایت رئیس  شورای  شهرسوم وچهارم ازعملکردآقای محسنی احتمال اینکه ایشان به عنوان شهردارانتخاب شوندوجوددارد.

مدیریت سایت منصوریه شهرما ،ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای محترم شورای شهرمنصوریه وهیات رئیسه وشهردار منتخب ،آمادگی خودراجهت همکاری همه جانبه درزمینه اطلاع رسانی وانتشارمصوبات رااعلام میدارد.

امیدوارم این مجموعه بااستفاده ازتمام ظرفیتهای باالقوه ومنحصربه فردمنصوریه زمینه پیشرفت وشکوفایی شهرمانرافراهم نمایند.انشاءالله.

/ 3 نظر / 20 بازدید
بیمه میهن

با سلام واحترام شرکت بیمه میهن مجری طرح برکت ویژه دارندگان بیمه خدمات درمانی روستایی ارائه تخفیفات ویژه در زمینه انواع بیمه نامه های اتومبیل -حوادث انفرادی و خانواده -اتشسوزی و... جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید. نشانی بهبهان-میدان شهدا (لاله)-ابتدای خ نیاکان-قبل از اموزشگاه رانندگی مجید-تلفکس 4225463-0671

ایجاد فروشگاه کارت شارژ

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.

hamid

سلام بزرگترین پایگاه افزایش بازدید و بهبود رنک شروع بکار کرد اگه به دنبال افزایش بازدید واقعی بهبود رنک الکسا و گوگل سایت خودتونین حتما به این سایت سر بزنین http://hitsha.ir در این سایت میتونین از امکانات مخصوصی که گذاشته شده استفاده کنین : 1 - سیستم تبادل بنر 2 - سیستم تبادل بازدید کننده 3 - سیستم لینک باکس حرفه ای و بزودی سیستم تبادل پاپ آپ تمام این سیستم ها تاثیر صددرصد مثبت روی رنک و جایگاه وبلاگ و وبسایت شما داره منتظر شما در هیتس ها هستیم .