رقابت ورفاقت

خبرگزاریهای رسمی وکشوری مشرق ،جهان نیوز،مهر،خبرآنلاین،پارس...واستانی خوزنیوز،خوانا،شوشان و... خبرپیروزی حاج شریعتی رامنتشرنمودند.

http://shariati9.com/fa/wp-content/uploads/12-610x255.jpg

حاج محمدباقرشریعتی 24381،دکترسالاری21986رای

درنظرسنجی هم شرکت فرمایید

 

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه بهبهان، محمد باقر شریعتی با کسب اکثریت آرا موفق به حضور در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در بهبهان عزیز الله سالاری و محمد باقر شریعتی به رقابت پرداختند که در نهایت شریعتی ازنامزد رقیب خود پیشی گرفت.

لازم به یادآوری است شریعتی پیش از این سابقه شهرداری بهبهان و مدیرمسئولی هفته نامه ندای بهبهان و چندین مدیریت صنعتی را در کارنامه خود دارد.

آخرین نتیجه انتخابات در بهبهان به نقل از خوانا نیوز

شریعتی از بهبهان به مجلس راه یافت

یادگار فقیه روشن ضمیر و پاسدار خون شهدا و برادر سه شهید گلگون کفن، حاج محمدباقر شریعتی از بهبهان راهی بهارستان شد.

بنده ضمن تبریک اعتمادمردم فهیم شهرمان به جناب آقای حاج شریعتی،امیدوارم پایان این رقابت،آغازرفاقت موعودایشان جهت حل مشکلات مردم سرافراز بهبهان باشد.

ایکاش مردم منصوریه ،یعنی همه کسانی که منصوریه رابرای زندگی کردن انتخاب نموده اند ،هنگام انتخاب نمایندگان خوددرمجلس شورای اسلامی،شوراهای محلی وانتخابات ریاست جمهوری قبل ازهرچیزمصلحت منطقه خودرادرنظربگیرند.تابرای برون رفت از این شرایط برزخی(سرگردانی بین شهری وروستایی)وامتیازات قطره چکانی پشتوانه ای قوی داشته باشند.

/ 3 نظر / 2 بازدید
فدایی ولایت

سلام منتخب مردم بهبهان افزود: من برای خدمت آمده ام. توسعه بهبهان برای من از هر چیز مهمتر است و به دور از گرایشات سیاسی به دنبال توسعه و آبادانی خواهم بود و تمام تلاش خود را برای توسعه بهبهان به کار خواهم گرفت. سوال : جناب آقای شریعتی توهین به روحانیت و اخراج آنان از شهر فقط به دلیل اینکه طرفدار شما نبودند و به حق روشنفکری می کردند کجایش تابع ولایت بودن است ، با این طرز تفکر می خواهید بهبهان را آباد کنید ، با اخراج مخالفان خود از شهر . http://akhbarbehbahan.blogfa.com

mahtab

سلام ... تبریک میگم ... امیدوارم که حضور ایشون تو مجلس برای شهر ما مفید و مؤثر باشه ..[گل]

عمار

با سلام ،آیا همشری گرامی خودشما به این مطلب اعتقاد قلبی داری؟ یادگار فقیه روشن ضمیر و پاسدار خون شهدا و برادر سه شهید گلگون کفن، حاج محمدباقر شریعتی از بهبهان راهی بهارستان شد.!!! آیا فکر نمی کنید بلوغ فکری جامع دوران قهقرایی را پشت سر گذاشته باشد؟یا اینکه خدا نکرده شما مانند ومثتاق ضرب المثل کبکی هستی که سر در برف فرو کرده ؟ آیا شما از توزیع بستنی ودیگر هدایای دوستانتان بی اطلاع بودید وهستید ،که این فردرا یادگار فقیه روشن ضمیر و پاسدار خون شهدا و برادر سه شهید گلگون کفن،می خوانید ؟آیا این ارمان وآرزوی فرزانگان وشهدا بود < منتظر پاسخ حضرتعال هستم.